IV Festiwal Studiów Azjatyckich

1491

Niezmiernie miło nam oświadczyć, że Puls Azji został patronem medialnym IV Festiwalu Studiów Azjatyckich!

Festiwal Studiów Azjatyckich jest wynikiem współpracy Dalekowschodniego Koła Naukowego z Bliskowschodnim Kołem Naukowym. Już czwarty raz z rzędu, wszyscy zainteresowani kulturami Bliskiego i Dalekiego Wschodu, będą mogli uczestniczyć w przygotowanych przez studentów Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ warsztatach, pokazach, prelekcjach i wielu innych darmowych atrakcjach.

Jest to niepowtarzalna podróż po krajach Wschodu, której nie możecie przegapić!

Festiwal to także najlepsza okazja, aby poznać bogaty program Studiów Azjatyckich. Obecnie Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje wybór pomiędzy dwoma kierunkami: Studiami Dalekowschodnimi oraz Studiami Bliskowschodnimi. Mają one formę interdyscyplinarną, najlepiej pozwalającą badać obszar tak rozległy i zróżnicowany, jak szeroko rozumiany Wschód. Z tego względu w ramach Festiwalu proponujemy szeroki wybór atrakcji: od warsztatów kaligraficznych i językowych, przez kulinarne, po te ukierunkowane na sztukę audiowizualną.

Każdego roku Festiwal rozwija się coraz bardziej, pozwalając na nawiązanie nowych kontaktów oraz dając możliwość przyciągnięcia się jeszcze większej rzeszy osób, zajmujących się na co dzień tematami szeroko pojętego Orientu. Przez Instytut przewinęły się setki osób, które uczestniczyły w wielu ciekawych atrakcjach związanych z kulturą azjatycką, a tegoroczna edycja powinna znowu podnieść poprzeczkę – zwłaszcza dzięki zmianie dotychczasowego miejsca na lepiej do tego przystosowany i przede wszystkim, większy kompleks budynków przy ul. Gronostajowej 7.

Serdecznie zapraszamy 1 kwietnia do Krakowa na niepowtarzalne spotkanie z Azją!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here