Wietnamczyk zabija gościa weselnego w wyniku sprzeczki podczas karaoke

468

Nguyen Ngoc Diep (44 l.), rzekomo dźgnął nożem innego gościa weselnego,po tym jak ten naśmiewał się z jego występu karaoke.

Mężczyzna zabił współtowarzysza zabawy, podczas wesela w południowym Wietnamie.  Jak donoszą państwowe media, mocno zranił też innego człowieka, po tym jak jego występ karaoke zaostał wygwizdany.

Zaczęło się od tego, iż jeden z gości weselnych naśmiewając się z występu Nguyen Ngoc Diep’a wyrwał mu mikrofon. Była to iskra, która spowodowała mocną sprzeczkę między panami.

Trzeci gośc weselny, Le Hong An (35 l.) próbował zahamować bójkę między mężczyznami. Został jednak mocno godzony nożem. W wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala, gdzie później zmarł.

Mężczyzna, który wykradł mikrofon z rąk Diep’a pozostaje w szpitalu pod czujną obserwacją. Nguyen Ngoc Diep został aresztowany, jak podaje starszy podpułkownik Truong Van Sau z prowincji Tien Giang.

Karaoke jest popularną formą rozrywki w całym Wietnamie, a zabawa najczęściej podsycana jest dużym spożyciem alkoholu.

Karaoke często towarzyszy też imprezom i zabawom weselnym.

W kwietniu tego roku, dwaj mężczyźni zostali zatrzymani pod zarzutem zabicia klienta baru karaoke, po burzliwej kłótni w prowincji Ninh Thuan, w południowym Wietnamie.

Na podstawie: https://www.theguardian.com/world/2017/may/25/vietnam-man-kills-karaoke-dispute

Przełożyła: Paula Pietruszka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here