Biorąc udział w zbiórce pieniężnej można wygrać randkę z Hello Kitty!

392

Japońska firma Sanrio Entertaiment oferuje randkę ze swoją najsłynniejszą postacią w zamian za udział w zbiórce charytatywnej.

Aby udać się na randkę z samą Hello Kitty należy jedynie podarować 100 000 jenów podczas letniego festiwalu odbywającego się w tokijskim parku rozrywki. Sanrio Puroland to park rozrywki prowadzony przez firmę Sanrio.

Jak podaje The Japan Times, uczestnicy zbiórki otrzymają w zamian różnego rodzaju niespodzianki, w zależności od wpłaconej przez siebie kwoty. Jedynie pięciu szczęśliwców otrzyma zaszczyt spotkania z Hello Kitty, które ma trwać przez 20 minut.

Pieniądze można wpłacać jedynie do 24 czerwca. Mają one zostać przeznaczone na dekoracje w ramach letniego festiwalu odbywającego się w parku Sanrio Puroland od 15 lipca do 3 września.

Jeśli chodzi o pozostałe nagrody w zamian za datki, firma Sanrio przewidziała ich więcej. Dla trzydziestu osób, które wpłacą 5 000 jenów oferowane są zestawy masek of wachlarz sensu. Główną nagrodą ma być nocleg w parku rozrywki zaplanowany dla grupy do pięciu osób, które łącznie wpłacą 2 miliony jenów.

Natomiast każda firma lub instytucja, która wpłaci datek w wysokości miliona jenów, będzie mogła zaprosić Hello Kitty do siebie na lokalny festiwal.

(mo)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here