China Brand Show Poland 2018 – chiński smok w Warszawie

W dniach 20-22 września w Warszawie odbyło się China Brand Show Poland. To już ósma edycja organizowanych w Polsce targów chińskich marek i producentów pod tym szyldem.

China Brand Show Poland

W ciągu trwającego trzy dni expo polscy kupcy i importerzy mieli okazję zapoznać się z ofertą 250 chińskich producentów. W trakcie targów zaprezentowano bardzo szeroki wachlarz towarów i usług- począwszy od artykułów gospodarstwa domowego i żywności poprzez tekstylia, materiały budowlane aż po maszyny, elektronikę i zaopatrzenie logistyczne.

Współpraca polsko- chińska

China Brand Show Poland to projekt mający na celu umożliwić i przede wszystkim ułatwić wymianę handlową między Chinami a Polską, pozwolić obydwu stronom lepiej poznać zakres oferowanych przez siebie usług i towarów oraz przyczynić się do wzrostu współpracy. Projekt ponadto ma wsparcie ze strony chińskiego rządu i jest przez niego wysoko oceniany, w szczególności zaś przez Biuro ds. Handlu w Ministerstwie Handlu oraz Międzynarodowe Centrum Wymiany Gospodarczej i Technicznej Chin. W wydarzeniu osobiście wzięli udział przedstawiciele chińskich władz centralnych oraz delegaci reprezentujący wybrane chińskie prowincje. Targi zostały ogłoszone częścią chińskiej inicjatywy „pasa i szlaku”.

China Homelife Show 2018

China Brand Show Poland to nie jedyne targi chińskich produktów organizowane w Polsce. Ponad dwa miesiące temu między 6 a 8 czerwca w Warszawie odbyła się siódma edycja bardzo podobnej imprezy – China Homelife Show 2018. W połączeniu z pokrewnym przedsięwzięciem China Machinex stanowi ona największe tego typu targi chińskich produktów i marek w Europie Środkowo- Wschodniej. Expo w 2018 roku odbywa się także w innych krajach takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Meksyk, Brazylia, Indie, Turcja czy Iran.

Na targach China Homelife Show wystawiane są produkty z zakresu odzieży, tekstyliów, produktów żywnościowych, mebli i materiałów budowlanych. China Machinex skierowane jest do osób zaangażowanych w przemysł maszynowy. Wystawione produkty obejmują branżę elektryczności i nowej energii, maszyny i narzędzia. Na wydarzeniu swoje usługi i towary zaprezentowało aż ponad 1600 przedsiębiorców z Chin.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here