VI Festiwal Studiów Azjatyckich

2108

Dalekowschodnie Koło Naukowe UJ przy współpracy z Bliskowschodnim Kołem
Naukowym UJ już po raz szósty zaprasza na Festiwal Studiów Azjatyckich – jedną z największych imprez poświęconych Azji w Polsce. Jest to wyjątkowe wydarzenie, przy tworzeniu którego łączą siły wielcy pasjonaci tego kontynentu – studenci i wykładowcy Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Niezwykła podróż po krajach Wschodu gwarantowana

W dniach 10 – 12 maja przy ul. Oleandry 2a w Krakowie uczestnicy festiwalu będą mieli okazję m.in. spróbować swoich sił w wyjątkowej sztuce chińskiej kaligrafii, posłuchać ciekawych wykładów, wziąć udział w warsztatach karate czy tai chi i wiele, wiele innych.

Zapowiada się dzień pełen nietuzinkowych atrakcji, ciekawych prelekcji oraz
fascynujących warsztatów, a wszystko doprawione – jak co roku – przepięknymi dekoracjami. „Jeśli szczególnie przypodobaliście sobie kuchnię orientalną albo jeszcze nie
mieliście okazji jej skosztować, to niewątpliwie spodoba Wam się degustacja
azjatyckich specjałów” – zapraszają organizatorzy. Podkreślają także, że dla młodszych uczestników zostały przygotowane atrakcje, ktore pozwolą im odkryć krainy pełne niezwykłych stworzeń i tradycji. Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny.

Tego dnia będzie można zapoznać się z szeroką ofertą Studiów Azjatyckich. Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje kierunki o charakterze interdyscyplinarnym, które pozwalają na wszechstronne i kompleksowe zbadanie tych niezwykłych obszarów, jak również naukę języków. Studenci obecni na Festiwalu chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

By śledzić przygotowania do festiwalu zapraszamy na fanpage wydarzenia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here