VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki

2122

Organizatorzy Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego zapraszają do uczestnictwa w jednym z największych wydarzeń naukowych w Europie poświęconych problematyce azjatyckiej. W tym roku VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki odbędzie się w dniach 15–17 maja, jak zawsze w Toruniu.

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem: Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Torunia oraz Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Gośćmi Honorowymi Kongresą będą przedstawiciele Republiki Korei. W związku z tym tegoroczny wykład inauguracyjny wygłosi wybitny uczony dr Kim Joon Hyung, o którym więcej można dowiedzieć się tutaj.

Organizatorzy przewidują udział ponad 30 dyplomatów oraz około 400 osób uczestniczących w obradach plenarnych, panelach i seminariach oraz wydarzeniach towarzyszących takich jak Dzień Indyjski, projekcja filmów azjatyckich, zwiedzanie toruńskiego zamku krzyżackiego i inne.

Zapisy trwają do 20 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here