Festiwal Studiów Azjatyckich 28-29 maja w Krakowie!

378

Zapraszamy na VIII edycję Festiwalu Studiów Azjatyckich organizowanego przez Dalekowschodnie Koło Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego, Bliskowschodnie Koło Naukowe i Instytut Konfucjusza, który odbędzie się 28–29 maja przy Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Oleandry 2a, Kraków!

W programie nie zabraknie prelekcji, konkursów i innych ​atrakcji związanych z Chinami, Japonią, Koreą, Indiami, Azją Południową, Afryką oraz Bliskim Wschodem.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Zastanawiasz się, jak wygląda Twoje imię napisane w hindi? A może chcesz posłuchać o kulturze czy polityce? Zobaczyć tradycyjne orientalne stroje? Spróbować ubić mochi? Zapoznać się z różnymi sztukami walki? Uczestniczyć w warsztatach z tańca? Może masz ochotę sprawdzić swoje siły w konkursach? Przygotowaliśmy coś zarówno dla miłośników anime i kpopu, jak i Afryki. Wybierz się w orientalną podróż po atrakcjach przygotowanych przez naszych studentów. Zbieraj naklejki, żeby otrzymać rabat na jedzenie w partnerskich restauracjach i wziąć udział w loterii fantowej. 

Zapraszamy w sobotę od godziny 10 do 22, a w niedzielę od 10 do 16!

Więcej bieżących informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here